top of page

Vaadates tulevikku

Hea mööbel teenib teid kaua! Tulevikus ei näita teie praegu tehtavate valikute õigsust mitte üksnes töökindlus. Ka kujundust valides tuleb heita pilk homsesse. Uudseid lahendusi ei tasu karta. Kansler on maailmatasemel mööbli kujundus- ja konstrueerimisekspert. Meie nägemus, kogemus ja praktika võimaldavad meil luua mööblit, millel on väga pikaajaline nõudlus ja mis on alati aktuaalne.

TERE TULEMAST 

Ruum dikteerib moe

Oskus suhestada tegelikke mõõtmeid ja ruumi võimalusi on esimene samm hea tulemuse suunas. Projekti koostamisel pöörame suurt tähelepanu nii kujundusele, mugavusele kui ka igapäevasele kasutamisele. Pakume teile parima lahenduse isegi siis, kui teie ruum on suhteliselt piiratud või kui selle planeering pole kõige õnnestunum. 

Mõistlik kulutus

Paljud arvavad ekslikult, et mõistlikult kulutada tähendab osta odavaid asju. Kuid kuidas me ka elu petta ei püüaks, on laiatarbekaup ja kvaliteettoode väga erinevad asjad. Kõiki aspekte lähemalt uurides selgub, et sageli ei olegi rahaline erinevus nii suur, nagu esmapilgul tundub! Meie arvame, et iga konstruktiivne lahendus peab olema õigustatud ja argumenteeritud. Vahendite õige jagamine hästi koostatud projektis parimate materjalide ja furnituuriga – see ongi mõistilk kulutus.

Meie köögid on täielikult likviidsed. Meie poolt loodud mööbel on teie kinnisvara kasulik täiendus ja annab sellele müügieelise.

hea maitsega inimeste klubisse!

Kõik

on oma kohal

Igas kaasaegses köögis on suur hulk elektriseadmeid. Teeme projekti nii, et kõikidel seadmetel ja lisavalgustitel oleks oma elektriühenduskoht ja pistikupesad asuksid just seal, kus neid vaja on. Meie klientide jaoks on elektriskeem tasuta. Te ei pea enam oma elektriühenduse pärast muretsema.

bottom of page